Stymulatory łechtaczki: zabawki erotyczne dla pań
Handel

Stymulatory łechtaczki: zabawki erotyczne dla pań

Coraz więcej kobiet w naszym kraju decyduje się na zakup erotycznych zabawek. Ich wybór jest obecnie naprawdę bardzo duży, a do tych, które wybierane są naprawdę bardzo często należy stymulator łechtaczki.

Jak wybrać stymulatory łechtaczki?

Stymulator łechtaczki to gadżet, który występuje w dwóch podstawowych rodzajach. Sklepy erotyczne w swojej ofercie mają stymulatory łechtaczki bezdotykowe i wibrujące. W zależności od tego, jaki stymulator łechtaczki zostanie wybrany, można liczyć na inne doznania. Panie, które chcą zapewnić sobie mocniejsze doznania powinny postawić na wibrujący masażer łechtaczki.

Najbardziej zaawansowany wibrujący masażer łechtaczki ma możliwość regulacji trybu wibrowania. Masażer łechtaczki może, ale nie musi, być wodoodporny. Wodoodporny wibrator ze stymulatorem łechtaczki to idealna propozycja dla kobiet, które chcą z niego korzystać pod prysznicem lub w wannie.

Materiały do produkcji masażerów łechtaczki

Wibrator ze stymulatorem, jak każda zabawka erotyczna, która ma bezpośredni kontakt z narządami intymnymi powinien być wykonany z bezpiecznych, niewywołujący podrażnień materiałów. Ponadto musi był łatwy do utrzymania w czystości. Doskonale warunki te spełni wibrator ze stymulatorem, który został wykonany z silikonu medycznego. Sprawdzi się też model wykonany z tworzywa ABS lub elastomeru. Wibratory wykonane z elastomeru i silikonu mogą być używane z nawilżaczem na bazie wody. Tych, które wykonane są z tworzywa ABS można używać z dowolnym lubrykantem.