Duże i małe tablice edukacyjne
Dziecko

Duże i małe tablice edukacyjne

Maria Montessori była włoską lekarką, która opracowała nowatorską metodę nauczania dzieci. Założenia jej pedagogiki realizuje dzisiaj wiele przedszkoli na całym świecie, również w Polsce. Na polskim rynku zabawek edukacyjnych pojawiły się także tablice manipulacyjne. Są to zabawki w duchu Montessori. Tablice manipulacyjne to świetna motywacja, aby dziecko poznawało otaczający je świat.

Bezpieczne tablice manipulacyjne

Tablica manipulacyjna, która jest dostępna w jednym z internetowych sklepów została wykonana w sposób całkowicie bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci. Tablica manipulacyjna nie ma żadnych ostrych krawędzi, a wszystkie elementy przymocowane zostały bardzo mocno. Tablice manipulacyjne od polskiego producenta zostały pomalowane bezpiecznymi farbami wodnymi.

Poszczególne tablice mogą różnić się nie tylko rozmiarami, ale także formą. Do wybory są tablice manipulacyjne stojące i wiszące. Aby zabawka idealnie odpowiadała oczekiwaniom młodego odkrywcy, można zamówić tablicę personalizowaną. Tablica manipulacyjna personalizowana może zawierać wiele różnych elementów, które w pełni będą odpowiadać zainteresowaniom młodego odkrywcy.

Zabawka, która się nie nudzi

Tablica manipulacyjna personalizowana to zabawka, która szybko się nie znudzi. Tablica dla dzieci manipulacyjna rozwija małą motorykę jednocześnie wpływa na wszystkie zmysły. Różnorodność modeli sprawia, że tablica dla dzieci manipulacyjna świetnie sprawdza się dla dzieci w bardzo różnym wieku. Tablica dla dzieci manipulacyjna to nie tylko zabawa, ale także nauka połączona z poznawaniem świata.