Akcesoria i artykuły ochrony indywidualnej BHP
Handel

Akcesoria i artykuły ochrony indywidualnej BHP

Zadbanie o bezpieczeństwo pracowników w miejscu wykonywania zadań służbowych należy do obowiązków pracodawcy. Jest on zobowiązany do organizowania szkoleń BHP dla wszystkich pracowników. Musi także wyposażyć pracowników w akcesoria i artykuły BHP.

Jakie artykuły BHP powinni posiadać pracownicy?

Wiele zależy od tego, w jakich warunkach wykonują swoją pracę. Osobom, które pracują w szkodliwych warunkach potrzebne są artykuły BHP, które zapewnią im ochronę przed niskimi lub wysokimi temperaturami, przepięciami czy upadkiem z wysokości. Artykuły BHP to więc odzież i obuwie ochronna oraz robocze, rękawice i okulary ochronne, kaski, szelki bezpieczeństwa i liny. Z myślą o pracownikach pracujących na zewnątrz sklep BHP prowadzi sprzedaż odzieży ostrzegawczej. Tego typu odzież zawiera elementy odblaskowe.

Czym wyróżniają się oferowane produkty BHP?

Sklep BHP prowadzi sprzedaż wyłącznie artykułów pochodzących od renomowanych producentów. Oznacza to, że sprzedaje tylko artykuły, które spełnia wszystkie określone przez prawo normy. Co ważne, BHP sklep wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom różnych grup klientów. Produkty znajdujące się w ofercie, którą przygotował znajdują zastosowanie nie tylko w zakładach pracy.  Oferuje produkty, które sprawdzają się podczas prac ogrodowych. Sklep BHP online wyróżnia bogata oferta i przystępne ceny. Niezbędne artykuły i akcesoria BHP można kupić w dowolnej chwili. Do realizacji zamówień przystępuje niezwłocznie po dokonaniu zakupu przez klienta.